FatCow web hosting i zniżki kupon kody

Należy wziąć pod uwagę, aby przejść online i szukasz firmy hostingowej, że byłoby prawdopodobnie zrobić najlepiej, czy przejść przez ten przegląd Fatcow pierwszy. W tym przeglądzie hosting Fatcow naszych, będziemy się lista w cenie wartości, niezawodność, usług i funkcji, jak również inne informacje, w związku z strony usług hostingowych oferowanych przez Fatcow hostingu. Oferujemy także wspaniałe oferty promocyjne FatCow – kupon FatCow i okazje zniżki FatCow na tej stronie. Sprawdź to niezależne i sprawiedliwe internetowej FatCow Hosting Review wymienione poniżej dla wszystkich tych.

FatCow niesie fantastyczną pozycję w świecie biznesu online web usługi hostingowej jako webhost z niezaprzeczalnej niezawodności, dobry stosunek kosztów, wybitnych usług wsparcia klientów i oferuje niesamowite. FatCow powstała w 1998 roku i zostały rozszerzenie po tym nie tylko w bazie klientów, ale dodatkowo zbudowali wielką renomą, a teraz zwrócił się do jednej marki w branży najbardziej rozpoznawalnych.

Web Hosting Opis
FatCow zapewnia mnóstwo nieograniczonych możliwości z planami, które obejmują nieograniczoną przepustowość, nieograniczone miejsce na dysku, nieograniczony ilość e mail i nieograniczoną liczbę gospodarzem domen i baz danych MySQL.

Dostarczają one wielu całkowicie darmowe e-commerce stąd upoważniające nabywców budowy on-line strony internetowe zakupy z wyborem koszykami, PayPal i karta kredytowa oparta plug-in i zabezpieczyć stronę internetową za pomocą udostępnionego SSL. Dodatkowo wspierają szybkie tworzenie aplikacji firm 3-ty na własne web-site.

Produkty i usługi
FatCow pochodzi z witryny internetowej bez opłat narzędzia rozwijających się. Możliwe jest tworzenie interaktywnych stron internetowych z wszystkich aplikacji udostępnionych z planem serwisowym. FatCow zapewnia również żadnej domeny kosztów rejestracji nazwy na całe życie, a także swobodnego obrotu i kredytów komercyjnych. Dodatkowo ich kopie ich internetowej cloud hosting plan, który ma jeden miesiąc gwarancję zwrotu gotówki plus 99,9% do czasu zapewnienia.

FatCow również wbudowane narzędzia dla webmasterów, zestaw skryptów plug-in, i darmowego rozwiązania e-commerce dla firm internetowych. Na dodatek, FatCow oferuje szereg specjalistycznych dodano rozwiązania i usługi, takie jak zarządzanie stronie internetowej, e-commerce, profesjonalnej konsultacji, nazwy domeny oraz usług internetowych.

Panel sterowania
Istotne jest, że posiadasz wielki stopień kontroli nad ustawieniami hosting. FatCow pomoże to urzeczywistnić, oferując proste w użyciu cPanel VDeck. Ten program komputerowy zapewnia zdolności do sprawdzenia każdego i każdy istotny aspekt swojej hosting konta prosto od konfiguracji konta e-mail, otwierania wiadomości przez internetowego serwera poczty obsługującego do baz budowlanych i wiele więcej. Web FatCow hosting interfejs użytkownika jest dodatkowo zintegrowany z oprogramowaniem instalacyjnym aplikacji, który pozwala na integrację aplikacji, począwszy od usługi blogowej WordPress do Joomla CMS.

Niezawodność
FatCow słynie z wydajnych, niezawodnych i bezpiecznych usług eksperckich. Zapewniają one regularne standardowy serwer Back-UPS i dumni w ich monitoringu usług 24/7, system zapasowy generator.

FatCow opracował system do pomocy wysoce krytyczne przedsiębiorstwa o swoich klientów. Ten hostingowego posługuje się sprzętem najwyższej jakości z serwera grup NetApp miejsca do makijażu dla dużych ilości danych. Znając wymagania wrażliwych danych przedsiębiorstw akceleratorach FatCow sporej podejście do zabezpieczeń i ochrony danych z wysokiej klasy firewall stworzony przez Cisco wielopoziomowego monitorowania sieci i załogowych kontroli i bezpieczeństwa. Bliźniacze routery dają lepszą redundancję podczas multigigabitową łącze zapewnia konsumentom korzyści z silnych stron wyników. FatCow gwarantuje dostępność swojej firmy internetowej z uptime gwarancję 99,9%.

Stosunek cena
FatCow web plan usług hosting jest bardzo przystępnej cenie w cenie 3,67 dolarów miesięcznie ($ 44 za rok). Ale klienci mogą faktycznie zaoszczędzić dużo więcej pieniędzy, kupując na 2 lata lub 3 lata. Ten oferuje doskonałe korzyści dla małych i średnich przedsiębiorstw, zapewniając przy takim zakresie bogatych funkcji i za bardzo niskim koszcie.

Obsługa Klienta
Możesz skorzystać wsparcie 24/7 na wiele różnych sposobów, począwszy od bezpłatnego telefonu, e-mail i czatu na żywo. FatCow oferuje nawet proces Support Ticket, który pozwala bardzo łatwo pisać próśb. System wsparcia jest ukształtowany w sposób, który pozwala, aby pomóc sobie w bazie wiedzy, Często zadawane pytania na stronie, filmy instruktażowe i różne linki do zewnętrznych zasobów.